Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI
Dokument określa zasady przetwarzania danych osobowych pozyskanych przez Sportowysklep.pl, prowadzony pod adresem internetowym sportowysklep.pl. (dalej: Sklep)
SZOPEX- DUTKIEWICZ sp. z o.o. sp. k.
ul. Marka Kotańskiego 6, 10-166 Olsztyn,
NIP 7390202240 REGON 510525357
wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000724788.
1. Administratorem danych osobowych zbieranych przez Sklep jest SZOPEX- DUTKIEWCZ sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Olsztynie przy ul.
2. Gromadzenie danych
Dane zbierane przez serwis podczas rejestracji
W trakcie rejestracji w sklepie internetowym oraz konfiguracji newslettera poprosimy Cię o Twój e-mail i hasło, którego będziesz używał na naszej stronie.
Dane zbierane podczas transakcji zakupu
W celu dokonania transakcji poprosimy Cię o podanie następujących danych:
- dane osobowe: imię, nazwisko
- dane adresowe: adres zamieszkania, adres wysyłki, telefon kontaktowy
- dane dotyczące płatności: forma płatności, typ karty kredytowej, nr karty kredytowej, datę ważności, numer CW
Dane zbierane podczas kontaktu z naszą firmą
W trakcie kontaktu z naszą firmą poprzez stronę internetową, telefon, pocztę mailową przekazujesz nam swoje dane osobowe, m.in. imię, nazwisko, adres email
3. Podanie danych określonych w pkt. 2a jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do dokonania odpowiednio: rejestracji konta, zakupu towaru, wypełnienia formularza zamówienia.
4. Podanie danych oznaczonych w pkt. 2b oznacza, iż wskazany adres e-mail będzie wykorzystywany w celu wysyłania wiadomości (w szczególności informacji handlowych w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.
5. W przypadku zawarcia umowy sprzedaży i wybraniu przez Klienta odpowiedniego sposobu dostawy Sklep może udostępniać firmom kurierskim dane osobowe niezbędne do realizacji zamówienia.
6. Sklep udostępnia środku techniczne i organizacyjne zapobiegające pozyskiwaniu i modyfikowaniu przez osoby nieuprawnione danych osobowych przysyłanych drogą elektroniczną, w szczególności:
- umożliwia dostęp do Konta jedynie po podaniu prawidłowego loginu i hasła.
- zabezpiecza dane przed przetwarzaniem przez nieuprawnione osoby.
7. Obowiązani są Państwo do nieudostępnienia swojego hasła i loginu osobom trzecim. Należy pamiętać o każdorazowym wylogowaniu się z konta Klienta po zakończeniu korzystania ze strony Sklepu. Ponadto należy zachować szczególną ostrożność w przypadku korzystania z komputerów znajdujących się w miejscach publicznych lub dostępnych dla wielu osób.
8. W każdym czasie mają państwo możliwość:
a) podglądu i edycji danych w ramach Konta Klienta.
b) dostępu do treści swoich danych, ich poprawienia oraz żądania usunięcia.
c) sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.
9. W przypadku chęci skorzystania z powyższych uprawnień wystarczy skontaktować się z Sklepem poprzez adres e-mail. Na adres ten mogą państwo wysyłać także inne zapytania dotyczące danych osobowych.